Drzwi Łódź - Poznaj najlepsze salony drzwi w Łodzi

Drzwi Łódź - Poznaj najlepsze salony drzwi w Łodzi

23.08.2022| Agnieszka Makarewicz

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Klamki

Drzwi techniczne

Mieszkasz w Łodzi, bądź okolicach? Masz w planach nową budowę i szukasz solidnych drzwi? A może planujesz remont i interesuje Cię wymiana drzwi? Chcesz zamontować drzwi, które będą służyły na lata, a nie masz czasu, aby przeczesywać internet w poszukiwaniu atrakcyjnej oferty drzwi i sprawdzonego wykonawcy usługi montażu? Super, że tu trafiłeś. W kategorii montażu drzwi naprawdę znamy się na rzeczy. W tym artykule przedstawimy polecane salony sprzedaży drzwi w województwie łódzkim, ale i takie miejsca gdzie skrzydła drzwi wewnętrznych lepiej nie zamawiać.

Niezależnie, które drzwi chcesz zamontować Łódź jest idealnym miejscem w jakim mogłeś mieć ten dylemat. To właśnie w tym mieście montuje się rocznie najwięcej skrzydeł drzwi w Polsce. Znalezienie atrakcyjne oferty drzwi w słynnym ŁDZ nie powinno zatem stanowić problemu! W pierwszej kolejności jednak zastanów się jakie drzwi chcesz zamontować i na czym Ci zależy. Drzwi wewnętrzne drewniane tradycyjne czy może bardziej odpowiadają Ci budżetowe nowoczesne drzwi wewnętrzne wykończone syntetyczną folią? Zależy Ci na marce? Szukaj wśród salonów z najlepszymi producentami drzwi. Poszukujesz pięknych drzwi wejściowych jako wizytówki Twojego domu? Odwiedź sklepy, które zajmują się sprzedażą drzwi zewnętrznych i słynną z dobrej usługi montażu drzwi. Jeśli jesteś zdecydowany na konkretnego producenta drzwi drewnianych sprawdź gdzie znajdziesz jego punkty partnerskie. Jeśli jesteś otwarty na różne propozycje polegaj na obsłudze klienta. Porozmawiaj z nimi o swoich oczekiwaniach, aby wiedzieli jakiego rodzaju drzwi chcesz zamontować. Pomogą Ci z wyborem modelu drzwi, przeprowadzą proces sprzedaży drzwi, wesprą przy realizacji zamówienia i doborze odpowiedniej kategorii montażu.

Najlepsze drzwi Łódź - czyli jakie?

Zwracaj uwagę na szczegóły wykończenia drzwi

W Łodzi w rekomendowanych salonach znajdziecie największą ofertę drzwi oraz najwyższej jakości produkty. Wszystkie sprzedawane skrzydła powinny być zgodne z Polską normą, a fabryka drzwi ma obowiązek zadbać o to, aby końcowy wyrób był pozbawiony wad.

Zacznijmy od tego jakie drzwi chcesz zamontować? Drzwi zewnętrzne wejściowe powinny być wytrzymałe, odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Istotna jest też ich przenikalność cieplna. Nieważne jaki model drzwi zewnętrznych wybierzesz, powinieneś być pewien, że posłużą Ci na długie lata. W ofercie niektórych producentów znajdują się również drzwi antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe. Sprawdź jednak czy towar, który chcesz zamontować posiada, aktualne certyfikaty, potwierdzające ich wyjątkowe cechy.

Nowe wewnętrzne drzwi również, powinny być wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, z użyciem najnowocześniejszych technologii. Skrzydła drzwi wewnętrznych są zazwyczaj lżejsze, dlatego należy wybierać takie, aby konstrukcja drzwi gwarantowała wytrzymałość przy niskiej masie. Jeśli chcesz zamontować drzwi pod wymiar to znaczy, że interesują Cię drewniane drzwi, czyli produktu o najwyższej jakości. Pamiętaj, że kastomizacja skrzydła i ościeżnicy drzwi wiąże się jednak z pewnym terminem realizacji. Warto szukać salonów, które proponują bogaty asortyment i które współpracują ze sprawdzonymi producentami drzwi, będącymi w stanie wyprodukować dla Ciebie jakie tylko drzwi chcesz.

>>Zobacz też: Jakie drzwi zewnętrzne wybrać do domu?

Montaż drzwi ma znaczenie

Profesjonalne drzwi to jednak nie tylko produkt, ale przede wszystkim najlepsi fachowcy w kategorii montażu drzwi. Realizacja zamówienia zaczyna się od pomiaru, a kończy na montażu klamki, ościeżnicy czy skrzydła. Upewnij się zatem czy salon sprzedaży oferuje również usługi profesjonalnego montażu. Wykwalifikowani montażyści, wiedzą jak prawidłowo osadzić skrzydło, tak aby drzwi dopasowane były idealnie do ościeżnicy. Zakup drzwi wewnętrznych w sklepie bez dobrego serwisu może spowodować Ci wiele problemów. Nieestetyczne szpary i prześwity popsują efekty wizualny, a zła regulacja skrzydła uniemożliwi ich prawidłowe użytkowanie. Najlepiej oddać się w ręce fachowców, którzy w kategorii montażu wiedzą wszystko. Ważne jest również to, aby montaż ościeżnicy i skrzydła odbywał się z zabezpieczeniem ścian i podłóg przed ewentualnym zniszczeniem. Prawdziwi fachowcy wiedzą jak zamontować drzwi, aby oszczędzić ci nerwów, dodatkowego czasu oraz pieniędzy.

>>Zobacz też: Regulacja zawiasów drzwi - jak wyregulować drzwi krok po kroku

Gdzie zamówić drzwi w Łodzi?

Najlepsze drzwi Łódź – gdzie się udać? W Łodzi mamy sporą konkurencję firm, gdzie istnieje możliwość zamówienia drzwi. Opcji mamy kilka:

  • Markety budowlane – w takim miejscu zwykle dostępne są od ręki rozmaite modele skrzydeł, ale wyłącznie w standardowych wymiarach, kolorach czy wersjach ościeżnicy. Raczej nie znajdziesz takich rozwiązań jak: drzwi ukryte, drzwi szklane, czy wewnętrzne. Produkty wyróżniają się niską ceną, ale też słabą jakością. Montaż klamki czy skrzydła zazwyczaj pozostanie po Twojej stronie i będziesz musiał zająć się tym we własnym zakresie. Pamiętaj, że fabryki drzwi na markety przeznaczają produkt masowy. Najwyższej jakości drzwi zatem nie tutaj
  • Sprzedawcy na telefon bez salonu – przeważnie jednoosobowe firmy, należy na takich sprzedawców szczególnie uważać. Brak salonu oznacza, że nie zobaczysz na żywo jak wyglądają wewnętrzne drzwi przesuwne czy drewniane drzwi wewnętrzne. Ponadto jeśli będzie w przyszłości problem z wyrobem, niełatwo załatwisz reklamację. Sprzedawcy, którzy dokonali montażu drzwi często umywają ręce, nie odbierając przy tym telefonu
  • Branżowe sklepy sieciowe - w takim miejscu możemy mieć pewność, że sklep zaopatrza się u sprawdzonego producenta. Ze strony sklepu można również liczyć na profesjonalny montaż drzwi, a w przypadku kłopotu w przyszłości fabryka drzwi zapewnia nam gwarancję. Należy mieć również na uwadze fakt, ze towar nie jest dostępny od ręki i trzeba na niego czekać nawet do kilkunastu tygodni
  • Dedykowane salony wnętrz - jest to zdecydowanie najlepsza opcja. W wyborze nowych drzwi można liczyć na fachowe doradztwo. Salony posiadają również dużą ekspozycję, a więc można zobaczyć je obejrzeć i zobaczyć na żywo jak wygląda konstrukcja drzwi czy ościeżnica drzwi ukrytych . Możliwość zamówienia drzwi przebiega niezwykle profesjonalnie, przed sfinalizowaniem oferty, często konsultanci proponują wizualizację, a więc można zobaczyć jak skrzydła będą wyglądać przed wyprodukowaniem. W ofercie znajdziesz drzwi, ale okna, podłogi czy bramy garażowe , a więc wszystko można załatwić w jednym miejscu. Drzwi wewnętrzne Łódź? Nie mogłeś trafić do lepszego miejsca

Zanim jednak poświęcisz swój czas i wybierzesz się do którejś z firm, przejrzyj ich strony internetowe, bądź konta społecznościowe: Facebook czy Instagram. Na pewno dodają tam również zdjęcia ze swoich realizacji. Wtedy będziesz wiedział, na jaki punkt sprzedaży się zdecydować, a na miejscu sam ocenisz, jak wygląda salon oraz obsługa.

Top salonów drzwi w Łodzi

Wentana Łódź

Dane kontaktowe

ul. Rojna 94 | 91- 134 Łódź | tel. 500 610 446 | biuro@wentana.pl | strona www
Wejście do Showroomu Wentana Łódź z drzwiami wewnętrznymi i drzwiami zewnętrznymi
W środku znajdziesz drzwi w stylu nowoczesnym jak i w stylu Retro

>>Zobacz też: Relację wideo z otwarcia salonu Wentana Łódź

Zdecydowanie najlepsze miejsce do którego możesz trafić w Łodzi niezależnie jakie drzwi chcesz zamontować. Salon ma w swoim asortymencie skrzydła drewniane czy stalowe. Można zamówić tutaj także okna i podłogi do swojego domu. W środku obejrzysz na ekspozycji produkty Barański ze wszystkich linii dostępnych w ofercie producenta, a mianowicie: drzwi wejściowe zewnętrzne, wewnętrzne czy wewnętrzlokalowe. Profesjonalni doradcy mają naprawdę dużą wiedzę i realizowali już wiele wymagających projektów. Na pewno pomogą Ci wszystko wybrać. W salonie oferują również fabryczny montaż drzwi wewnętrznych , zewnętrznych czy ukrytych.

Modern Łódź

Dane kontaktowe

ul. Gen. Walerego Wróblewskiego 70/72 | 93-566 Łódź | tel. 508 370 498 | drzwi@modern.net.pl | strona www
Wejście do salonu Modern

Kolejny salon z większym asortymentem, w swojej ofercie. Mają nie tylko stolarkę wewnętrzną, ale także okienną, bramy garażowe i rolety. W salonie eksponują produkty między innymi od producenta Barański. Jeśli chcesz zamontować drzwi nie musisz się o to martwić sam, ponieważ mają wykwalifikowanych fachowców, którzy się tym zajmują.

Świat Okien Łódź

Dane kontaktowe

ul. Wojska Polskiego 180 | 71-726 Łódź | tel. 572 616 131 | biuro@swiat-okien.com | strona www

Ten salon zajmuje się głównie sprzedażą okien, ale w asortymencie posiadają również bramy garażowe, rolety czy parapety. Zajmują się jednak także stolarką wewnętrzną i wiele ciekawych skrzydeł znajdziesz na ekspozycji. W punkcie sprzedaży oferują również fachowy montaż drzwi.

Marcell Tomaszów Mazowiecki

Dane kontaktowe

ul. Farbiarska 34/46 | 97-200 Tomaszów Mazowiecki | tel. 506 385 990 | biuro@iplisy.pl | strona www

Punkt sprzedaży zajmujący się sprzedażą okien, rolet zewnętrznych, oraz drzwi. Miejsce jest nieco oddalone od centrum miasta jednak warto się tam udać z powodu niezwykle dobrze wyszkolonej załogi. Wizyta w tym miejscu jest przyjemnością.

Salony Barański Drzwi

Barański to producent drzwi drewnianych oraz skrzydeł z wyższej póki dla wymagających klientów. W szerokim asortymencie jest praktycznie wszystko . Realizujemy zamówienia na specjalnie zamówienie klienta, skrzydła w stylu angielskim czy amerykańskim, nowoczesne drzwi, drzwi ukryte czy drzwi antywłamaniowe. Także drzwi dwuskrzydłowe nie są dla nas żadnym problemem. W Polsce słyniemy z produkcji drzwi zewnętrznych w kolorze, jaki tylko klient sobie wymarzy. Współpracujemy z salonami wnętrz oraz dystrybutorami na ternie całego kraju. Aktualną listę punktów partnerskich znajdziesz w zakładce "Gdzie kupić". Wpadaj również na naszego fanpaga na Facebooka lub Instagram, gdzie na bieżąco publikujemy zdjęcia z realizacji naszych partnerów.

Podobne porady