Barański Drzwi z dobrą passą

Barański Drzwi z dobrą passą

30.01.2022

Jesteśmy bardzo zadowoloni z wyników handlowych za miniony rok. Firma odnotowała 40-procentowy wzrost wartości sprzedaży, natomiast wzrost pod kątem wolumenu wyniósł 25 proc. Najlepsze wyniki odnotowaliśmy w segmencie drzwi wewnętrznych okleinowanych - Barański Optimo. Ich produkcja rozpoczęła się w połowie 2020 r., natomiast sprzedaż w pełni ruszyła od 2021 r. Co jeszcze udało się w tym roku? A co jeszcze planujemy na przyszłosć? Sprawdźcie poniżej lub w naszym artykule na Forum Branżowym.

Pokochaliście Barański Optimo

Wysoka jakość materiałów, techniczne rozwiązania oraz oryginalne wzory sprawiły, że drzwi wewnętrzne Optimo zostały docenione przez klientów. Vertical A.2 w kolorze dąb natura z czaną szybą oraz czarnymi dadatkami stał się naszym modelem flagowym, który świetnie sprzedaje się od Szczecina po Rzeszów. Nowy rok to także czas nowych możliwiśći. Oferta Optimo została rozbudowana o ciekawe wzory jak Modern G.1 oraz pojawiły się nowe kolory folli jak Błętki Północy czy Szary Grafit.

Vertical A.2 - flagowy model Barański Optimo

Vertical A.2 - flagowy model Barański Optimo

Stawiamy na autoryzowane Showroomy

Produkty klasy premium wymagają także salonów z wyższej póki i takie też chcemy Państwu oferować. W 2021 roku otworzyliśmy kolejne dwa showroomy: we Wrześni pod Poznaniem oraz w Łodzi. W lutym 2022 będzie miało miejsce otwarcie salonu Wadowicach. Każdy z nich jest wysposażony w blisko 30 drzwi Barański, przedstawionych w różnych aranżacjach: na czerwonej cegle, betonie czy roślinnej tapecie w stylu boho. Jest na czym zatrzymać oko 😉

Showroom Wentana Łódź otwarty w 2021

Showroom Wentana Łódź - otwarty w 2021

Dodatki - czyli sukces tkwi w szczegółach

Naszą misją jest oferowania "Wyższego Standardu Drzwi", czyli drzwi wyjatkowych, w unikatowym designie i przede wszystkiem z nietuzinkowymi dodatkami. W 2021 popularność zyskały pochwyty na styl amerykański, którymi wprowadziliśmy na rynek w Polsce powiew stylu prosto z Nowego Yorku czy Los Angeles. W minionym roku wprowadziliśmy także nową ofertę na drzwi Premium Wewnętrzne. W standardzie pojawiły się odważne kolory: Zielony Khaki, Niebieski Pacyfik, Czarny Mat czy Szary Kamienny. Powstała także nowa wersja linii Lupo wyposażone w specjalne listwy ozdobne sprawadzane przez nas od projektantów z Włoch.

Lupo C.4 - ze złotą listwą i w kolorze Niebieski Pacyfik

Lupo C.4 - ze złotą listwą i w kolorze Niebieski Pacyfik

Nowe inwestycje

Jeszcze w 2021 kończyliśmy prace iwestycyjne związane z halą produkcyjną Barański Optimo, a już na wiosnę 2022 zaczynamy nowy projekt. 😉 Tym razem powstanie nowoczesnych kompleks dla produkcji drzwi Premium Zewnętrznych. Wszystko po to, abyście nie musieli aż tak długo czekać na takiego cuda:

DB 223 - w kolorze liliowym RAL 4009

DB 223 - w kolorze liliowym RAL 4009 

Dziękujemy ślicznie naszym partnerom oraz klientom za miniony rok. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dzięki Wam mamy energię do dalszych zmian, ulepszeń i podejmowania ambitnych projektów. Dziękujemy!

Podobne porady