Barański Premium

Barański Premium to drzwi dla wymagających klientów, którzy poszukują wyjątkowej jakości oraz piękna natury, jakie przejawia się w prawdziwym drewnie. Zarówno drzwi wewnętrzne, jak i drzwi zewnętrzne wyróżniają pierwszorzędne materiały i komponenty. Drewniana konstrukcja, naturalne okleiny, trzykrotne lakierowanie oraz wykorzystanie ozdobnego szkła, kamienia czy metalu nadają drzwiom szczególną trwałość i wyjątkowy charakter. Modele Premium odznaczają się także starannością wykonania. Każde drzwi są wykańczane ręcznie. Nad każdym egzemplarzem czuwają mistrzowie produkcji, dbający o najmniejszy detal. Drzwi Barański Premium są także w pełni dostosowane do oczekiwań klientów. We wzornictwie czy wymiarach nie ograniczają nas sztywne ramy. Lubimy projekty wyjątkowe. Wystarczy szkic na kartce papieru, a my zajmiemy się resztą.

Zalety Barański Premium

Drewno to podstawa

Solidność drewna, wytrzymałość konstrukcji i piękno naturalnych drewnianych fornirów.

Dodatki z wyższej półki

Starannie dobrane materiały i półprodukty gwarancją jakości i bezpiecznego użytkowania.

3-krotne lakierowanie

Wyjątkowa intensywność kolorów i zabezpieczenie powierzchni drzwi.

Drzwi pod wymiar

Drzwi dopasowane idealnie do projektu wnętrza. Wymiary nas nie ograniczają.

Ręczne wykończenie

Dopracowane detale, dbałość o każdy szczegół.

Twój własny projekt

Drzwi tworzone z rysunku na kartce papieru. Urzeczywistniamy wizje klientów i realizujemy projekty indywidualne.

drzwi

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne Barański Premium to estetyka i bezpieczeństwo w jednym. Dzięki znakomitemu designowi i wysokiej trwałości będą wizytówką Twojego domu przez wiele lat.

Wybierz model, który spełnia Twoje wymagania lub zaprojektuj go sam! Drzwi Barański Premium dostępne są w szerokiej gamie stylów. Wymagającym klientom zapewniamy również możliwość personalizacji i stworzenia drzwi od podstaw zgodnie z wytycznymi.

drzwi

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne Barański Premium to wyjątkowe drzwi dla niebanalnych wnętrz. Drewniana konstrukcja, naturalne okleiny i 3-krotne lakierowanie nadają im niezwykłą trwałość oraz niepowtarzalny charakter.

Wybierz model, który spełnia Twoje wymagania lub stwórz go sam! Drzwi Barański Premium dostępne są w szerokiej gamie stylów. Wymagającym klientom zapewniamy również możliwość personalizacji i stworzenia projektu od podstaw zgodnie z wytycznymi.

katalog

Drzwi wewnętrzne Barański Premium

Zobacz katalog
katalog

Drzwi zewnętrzne Barański Premium

Zobacz katalog

Nasze realizacje

Zobacz więcej