Drewno to nasza pasja

Drewno to nasza pasja

Znamy się na nim jak mało kto. Na początku naszej działalności byliśmy niewielką firmą usługową - stolarnią. Na zamówienie klientów wykonywaliśmy w drewnie całe domy - wraz z podłogami, schodami, oknami, boazerią - i wykańczaliśmy je “pod klucz”. W ten sposób zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Dziś wykorzystujemy ten potencjał, tworząc to, na czym znamy się najlepiej: drzwi.

Proces produkcji kontrolujemy na każdym jego etapie: od obróbki pnia drewna do realizacji produktu końcowego. Pozwala nam to zadbać o wszystkie detale i dostarczać Państwu wyroby najwyższej jakości.

Wsłuchujemy się w potrzeby klientów

Wsłuchujemy się w potrzeby klientów

Jesteśmy elastyczni. Potrafimy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku drzwi Premium Zewnętrznych nasi Mistrzowie Produkcji są w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Wystarczy nam przysłowiowy szkic na serwetce, by urzeczywistnić wizje naszych klientów.

Dla osób poszukujących jakości i nowoczesnego designu w atrakcyjnej cenie stworzyliśmy Barański Optimo. To oferta o ograniczonej możliwości personalizacji, ale dostępna dla szerszego grona odbiorców.

Chętnie realizujemy zamówienia niestandardowe, w tym drzwi o rozbudowanej funkcjonalności, m.in. antywłamaniowe, dźwiękoszczelne czy przeciwogniowe. Realizujemy nawet najbardziej zaawansowane projekty.

Zgodni z Naturą. Dumni z Warmii i Mazur

Zgodni z Naturą. Dumni z Warmii i Mazur

Tworzymy dzięki naturze. Jesteśmy jej wdzięczni za to, że daje nam taką możliwość. Przyrodę doceniamy także za jej piękno. Tym bardziej, że pochodzimy z jednego z najbardziej urokliwych regionów Polski: Warmii i Mazur.

Troska o środowisko naturalne zawsze przyświecała naszej działalności. Zbudowaliśmy własną elektrownię słoneczną, wokół naszych budynków sadzimy drzewa. Dbamy o to, by nie zakłócać harmonii otaczającego krajobrazu. Działamy rozsądnie i odpowiedzialnie. Z szacunkiem dla natury i walorów przyrodniczych naszego regionu.

Chcemy być przykładem dla innych i pokazać, że firma stolarska może prowadzić działalność w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

Współpracujemy z najlepszymi

krzesło

Klienci o nas

cudzysłówcudzysłów

Nasze wartości

ikona

Klient końcowy

Myślimy o użytkownikach naszych produktów. Ich zadowolenie z produktów Barański Drzwi jest dla nas kluczowe. Posiadamy szeroką ofertę, zdolną zaspokoić każde wymagania. W razie problemów z produktem, nawet po upływie gwarancji, reagujemy błyskawicznie i nie zostawiamy klienta bez pomocy.

ikona

Innowacyjność

Nieustannie rozwijamy nasze produkty. Poszukujemy nowych rozwiązań i wykorzystujemy nowoczesne technologie, by podnosić jakość naszej oferty. Od lat pozostajemy w awangardzie innowacji w naszej branży.

ikona

Niezawodność

Przykładamy uwagę do detali. Dbamy o to, by każdy produkt opuszczający naszą fabrykę był dopracowany w 100%.

ikona

Design

Funkcjonalność tworzonych drzwi jest dla nas niezwykle istotna, ale nie mniej ważna jest estetyka. Eksperymentujemy z wzorami, wprowadzamy do oferty nowe materiały. Projektujemy drzwi w rozmaitym designie: klasyka, modernizm, boho - żadna stylistyka nie jest nam obca. Tworzymy rozwiązania unikalne w skali rynku.