Kolejne prestiżowe wyróżnienie dla naszej firmy - “Laur Najlepszym z Najlepszych”

Kolejne prestiżowe wyróżnienie dla naszej firmy - “Laur Najlepszym z Najlepszych”

05.02.2021

W marcu 2019 roku odebraliśmy “Laur Najlepszym z Najlepszych”, który przyznawany jest przez marszałka województwa warmińsko-mazurskiego. Gala wręczenia odbyła się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

“Laur Najlepszym z Najlepszych”

Wyróżnienie to przyznawane jest osobom, instytucjom i firmom, które budują potencjał społeczny, kulturalny oraz gospodarczy regionu Warmii i Mazur, a także osiągają sukcesy na rynku polskim i zagranicznym.

 

W marcu 2019 roku odbyła się XVI gala “Laur Najlepszym z Najlepszych“. Nagrody przyznano w 10 kategoriach. Nasza firma - producent drzwi "Barański" - została doceniona w kategorii Gospodarka. Ta nagroda jest dla nas nie tylko dużym sukcesem, ale też motywacją, by dalej się rozwijać.

 

Relację z gali można obejrzeć na kanale olsztyńskiego portalu informacyjnego Olsztyn24 - Gazeta On-Line. Przedstawicielami naszej firmy podczas uroczystego wręczenia statuetek byli Marzena, Zbigniew i Łukasz Barańscy:

 

 

Cel przyznawania nagrody wyjaśnił marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin w słowach: Chcemy uhonorować tych mieszkańców Warmii i Mazur, którzy nie tylko osiągają sukcesy, ale też swoją postawą i działaniem tworzą dobre wzorce, wskazują kierunki, inspirują innych do działania.

 

Wręczenie nagród “Laur Najlepszym z Najlepszych” 2018 - kategoria Gospodarka

Laureaci w kategorii Gospodarka z marszałkiem województwa Gustawem Markiem Brzezinem

 

Wcześniejsze sukcesy

Bardzo się cieszymy, że kolejny raz zostaliśmy docenieni przez lokalną społeczność. Wcześniej, w 2018 roku, otrzymaliśmy certyfikat “Produkt Warmia Mazury”, przyznawany firmom i organizatorom wydarzeń, które promują region i są markami rozpoznawalnymi całej Polsce.

 

Udało nam się zdobyć także wyróżnienia ogólnopolskie. Nasza firma otrzymała m.in. tytuł Geparda Biznesu 2017 roku branży stolarskiej. W tym samym roku modele energooszczędnych drzwi drewnianych “Barański” zostały docenione w konkursie EuroTopTen 2017 i znalazły się wśród dziesięciu najlepszych drzwi w klasie energetycznej “A”. Posiadamy również Certyfikat Firma Godna Zaufania.

 

O całym wydarzeniu i wszystkich wyróżnionych można przeczytać w tym artykule.

 

Zdjęcia wykorzystane w artykule pochodzą ze strony: olsztyn24.com oraz ostrodaflesz.pl