Jakie drzwi między garażem a domem powinieneś wybrać?

Jakie drzwi między garażem a domem powinieneś wybrać?

21.03.2022

Jakie drzwi między garażem a domem warto zamontować? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta – wszystko zależy od tego, jak urządzony jest twój dom i jak zabezpieczone są drzwi do garażu. Dowiedz się więcej o możliwych opcjach!

Dom połączony z garażem to ogromna wygoda. W zimne i deszczowe dni nie musisz wychodzić na zewnątrz, tylko od razu możesz wsiąść do samochodu. Jednak drzwi do domu powinny być odpowiednio zabezpieczone, żeby zabezpieczać przed włamaniem. Dowiedz się, jakie drzwi między garażem a domem wybrać, aby spełniały najważniejsze wymagania.

Drzwi między garażem a domem – drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe

Jakie drzwi pomiędzy garażem a domem najlepiej wybrać? Na pewno antywłamaniowe.Oczywiście drzwi garażowe także stanowią dla potencjalnego złodzieja przeszkodę, ale lepiej mieć dwa zabezpieczenia niż tylko jedno. Dobrym wyborem będą drzwi stalowe z wysokiej jakości zamkiem antywłamaniowym i wytrzymałą ościeżnicą. Zabezpieczą przed włamaniem lub utrudnią włamywaczowi zadanie, co da czas na wezwanie policji. To najważniejsza cecha, którą powinny mieć drzwi między domem a garażem.

Często garaże mają też boczne drzwi zewnętrzne – one też powinny mieć odpowiednie zabezpieczenia. Warto, żeby wszystkie drzwi wejściowe techniczne były jednocześnie przeciwpożarowe.

Drzwi między garażem a domem – estetyka

Drzwi do garażu nie muszą być brzydkie, wręcz przeciwnie! Możesz wyposażyć swój warsztat w drzwi wielofunkcyjne, które idealnie dopasują się do wystroju domu. Dzięki temu drzwi techniczne nie będą się wyróżniać i nikt nie zorientuje się, że prowadzą one właśnie do garażu.

Drzwi do garażu – co jeszcze powinieneś wiedzieć, zanim kupisz?

Jakie drzwi między garażem a domem powinieneś zamontować? Prócz powyższych kwestii zwróć uwagę na izolację termiczną. Pomieszczenia garażowe są najczęściej nieogrzewane, dlatego twoje drzwi powinny mieć jak najniższy współczynnik przenikania ciepła. Dzięki temu twój dom będzie odpowiednio chroniony przed zimnym powietrzem, które mogłoby dostać się z garażu do wnętrza domu.

>>Zobacz też: Jakie drzwi do garażu wybrać? Czym są drzwi techniczne?

Jakie drzwi między garażem a domem znajdziesz w ofercie Barański Drzwi?

Firma Barański Drzwi oferuje wysokiej jakości drzwi klatkowe i techniczne, które dobrze sprawdzą się pomiędzy garażem a domem. Wysoka jakość połączona jest tutaj z eleganckim designem, dopasowanym do każdego wystroju. Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które zastosowano w drzwiach od firmy Barański, sprawiają, że dom będzie bezpieczny pod twoją nieobecność. Wszystkie oferowane drzwi wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Znajdziesz tu drzwi przeciwpożarowe i wyróżniające się odpornością na włamanie.

Jakie drzwi między garażem a domem powinieneś wybrać? Najważniejsze, aby były one wytrzymałe i miały zabezpieczenia antywłamaniowe. Bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny powinno być na pierwszym miejscu.

Podobne porady