zdjęcie

Barański Drzwi ze znakiem “Produkt Warmia Mazury” dla najlepszych marek regionu

05.02.2021

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni znakiem “Produkt Warmia Mazury”, który przyznawany jest najlepszym markom pochodzącym z tego regionu i rozpoznawalnym na całym świecie. Uroczysta gala projektu odbyła się 19.10.2018 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

O znaku “Produkt Warmia Mazury”

Certyfikat “Produkt Warmia Mazury” przyznawany jest produktom, usługom i wydarzeniom, realizowanym w województwie warmińsko-mazurskim. Świadczy on nie tylko o najwyższej jakości, ale także o tym, że firma stawia na rozwój i innowacyjność, a jej produkty zwiększają konkurencyjność regionalnych wyrobów na rynku polskim i zagranicznym.

 

Jak podkreślił na gali Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego: To także świadectwo dumy mieszkańców regionu i jego władz samorządowych z naszych rodzimych przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń.

Za co doceniono naszą markę?

Na rynku istniejemy już od 30 lat i jesteśmy nierozerwalnie związani z miejscowością Babięty Wielkie w powiecie iławskim, w gminie Susz. Rozpoczynaliśmy jako niewielka rodzinna firma stolarska, a dzisiaj jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, współpracującym z 300 partnerami handlowymi w kraju i za granicą. Pomimo ogromnej skali działalności, rodzinny charakter naszej firmy nie uległ zmianie.

 

Utożsamiamy się z naszym regionem i sprzedając produkty zawsze podkreślamy, że jesteśmy z Warmii i Mazur. Bardzo się cieszymy, że możemy promować województwo warmińsko-mazurskie nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich. Nasze drzwi zdobią m.in. apartamentowce w centrum Londynu czy Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Wilnie.

 

Barański Drzwi - realizacja: Apartamentowiec Mowbray House - London - Kensington Row

Apartamentowiec Mowbray House - London - Kensington Row

 

Barański Drzwi - realizacja: Ambasada Polska w Wilnie na Litwie

Ambasada Polska w Wilnie na Litwie

 

Jury doceniło naszą innowacyjność i inwestowanie w rozwój. Możemy się pochwalić między innymi tym, że opatentowaliśmy nowatorski sposób wytwarzania drzwi wewnętrznych o lepszych cechach użytkowych, a ich produkcja będzie odbywała się w nowej hali o powierzchni 4000 m kw. Nieustannie rozwijamy także naszą ofertę o nowe rozwiązanie techniczne, użytkowe oraz projektowo-designerskie. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy ościeżnice wykończoną szkłem dyskretnym.

 

Gala projektu „Produkt Warmia Mazury”

19 października 2018 roku odbyła się dziesiąta gala projektu “Produkt Warmia Mazury”. Jury wręczyło nagrody w kategoriach Produkt, Usługa oraz Wydarzenia. Naszą firmę reprezentowali Ignacy Barański - założyciel i współwłaściciel firmy.

 

Certyfikat “Produkt Warmia Mazury” dla firmy Barański Drzwi

 

 

Barański Drzwi ze znakiem “Produkt Warmia Mazury”

Podobne porady

Wszystkie artykuły