Barański Drzwi ze znakiem “Produkt Warmia Mazury” dla najlepszych marek regionu

Barański Drzwi ze znakiem “Produkt Warmia Mazury” dla najlepszych marek regionu

05.02.2021

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni znakiem “Produkt Warmia Mazury”, który przyznawany jest najlepszym markom pochodzącym z tego regionu i rozpoznawalnym na całym świecie. Uroczysta gala projektu odbyła się 19.10.2018 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

O znaku “Produkt Warmia Mazury”

Certyfikat “Produkt Warmia Mazury” przyznawany jest produktom, usługom i wydarzeniom, realizowanym w województwie warmińsko-mazurskim. Świadczy on nie tylko o najwyższej jakości, ale także o tym, że firma stawia na rozwój i innowacyjność, a jej produkty zwiększają konkurencyjność regionalnych wyrobów na rynku polskim i zagranicznym.

 

Jak podkreślił na gali Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego: To także świadectwo dumy mieszkańców regionu i jego władz samorządowych z naszych rodzimych przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń.

Za co doceniono naszą markę?

Na rynku istniejemy już od 30 lat i jesteśmy nierozerwalnie związani z miejscowością Babięty Wielkie w powiecie iławskim, w gminie Susz. Rozpoczynaliśmy jako niewielka rodzinna firma stolarska, a dzisiaj jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, współpracującym z 300 partnerami handlowymi w kraju i za granicą. Pomimo ogromnej skali działalności, rodzinny charakter naszej firmy nie uległ zmianie.

 

Utożsamiamy się z naszym regionem i sprzedając produkty zawsze podkreślamy, że jesteśmy z Warmii i Mazur. Bardzo się cieszymy, że możemy promować województwo warmińsko-mazurskie nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich. Nasze drzwi zdobią m.in. apartamentowce w centrum Londynu czy Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Wilnie.

 

Barański Drzwi - realizacja: Apartamentowiec Mowbray House - London - Kensington Row

Apartamentowiec Mowbray House - London - Kensington Row

 

Barański Drzwi - realizacja: Ambasada Polska w Wilnie na Litwie

Ambasada Polska w Wilnie na Litwie

 

Jury doceniło naszą innowacyjność i inwestowanie w rozwój. Możemy się pochwalić między innymi tym, że opatentowaliśmy nowatorski sposób wytwarzania drzwi wewnętrznych o lepszych cechach użytkowych, a ich produkcja będzie odbywała się w nowej hali o powierzchni 4000 m kw. Nieustannie rozwijamy także naszą ofertę o nowe rozwiązanie techniczne, użytkowe oraz projektowo-designerskie. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy ościeżnice wykończoną szkłem dyskretnym.

 

Gala projektu „Produkt Warmia Mazury”

19 października 2018 roku odbyła się dziesiąta gala projektu “Produkt Warmia Mazury”. Jury wręczyło nagrody w kategoriach Produkt, Usługa oraz Wydarzenia. Naszą firmę reprezentowali Ignacy Barański - założyciel i współwłaściciel firmy.

 

Certyfikat “Produkt Warmia Mazury” dla firmy Barański Drzwi

 

 

Barański Drzwi ze znakiem “Produkt Warmia Mazury”