Profil firmy

Profil firmy

BARANSKI Producent Drzwi

od 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów stolarskich. Od kilku z nastawieniem na stolarkę drzwiową drewnianą wewnętrzną oraz zewnętrzną do mieszkań, domów, apartamentów, obiektów zabytkowych, biurowych, użyteczności publicznej, turystycznych i hoteli.

Drzwi nowych możliwości...

Produkujemy drzwi typowe wg naszej oferty oraz nietypowe wg wzorów Klientów i Projektantów. Stolarka zewnętrzna o różnej konstrukcji i grubości skrzydeł drzwiowych od 68 mm do 105 mm o współczynniku przenikania U=1,3; 1,0; 0,85; 0,54. Ze wzgledu na specyfikę, dużą indywidualność, wyroby są produkowane na zamówienie.

Stolarka jest pogrupowana w wyroby w różne linie produktowe o tradycyjnych i nowoczesnych wzorach. Ostatnim osiągnięciem są drzwi zewnętrzne energooszczędne o gr. 78 mm ze wsp. przenikania U = 0.85 oraz gr. 105 mm, U = 0,54. Wyroby posiadają odpowiednie certyfikaty oraz oznaczenie CE.

Skrzydła drzwiowe wewnętrzne wykonujemy o gr. 46 mm oraz klatkowe o gr. 55 mm.

Drzwi produkowane są w oparciu o ramiak drewniany klejony wielowarstwowo oraz sklejki i okleiny drewniane sosnowe, jesionowe i dębowe w wielu wybarwieniach naturalnych, lazurujących lub kolorach kryjących RAL, dodatkami ze szkła, inoxu oraz płyt LAMINAM ze spieków kwarcowych/kamień/. Bogaty zestaw dodatków umożliwia konfigurowanie finalnego wyglądu i funkcji drzwi wg potrzeb. Ościeżnice regulowane drewniane i stalowe pozwalają dostosować wyrób do różnych zastosowań. Drzwi klatkowe o wzmocnionej konstrukcji z zamkami antywłamaniowymi oraz drzwi przeciwpożarowe o odporności EI30 i EI60 są uzupełnieniem oferty w obszarze specjalnych wymagań.

Drzwi wewnętrzne malowane farbami firmy IRURENA.

Drzwi zewnętrzne malowanie farbami TEKNOS.

Spełniamy bardzo indywidualne oczekiwania Klientów dlatego posługujemy sie firmowym hasłem: Drzwi nowych mozliwości...

Profil

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełna ofertą na stronie: www.baranskidrzwi.pl

oraz śledzenia bieżących nowości na naszym Facebooku https://www.facebook.com/baranskidrzwi/

Współpraca w zakresie handlowym, inwestycji i eksportu: z.jasinski@baranskidrzwi.pl

Producent Drzwi "Baranski" Sp. J. Ignacy Baranski i Zbigniew Baranski

Babięty Wielkie 54, PL 14-240 Susz, woj. warmińsko-mazurskie, tel. +48 55 278 05 40